Titles you rated
Fashion KingRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
King KongRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
CrankRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0