Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0