Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0