Series
Ratings
24
Blue TowerRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5