Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5