Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
MaestroRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
The United States vs. Billie HolidayRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5