Movies
Ratings
101
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0