Movies
Ratings
100
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0