Movies
Ratings
15
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0