Titles you rated
Reborn RichRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0