Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
American History XRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.0