Movies
Ratings
680
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Closed NoteRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5