Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Nothing But the TruthRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Deepest BreathRated ★ 3.5
A Brand New LifeRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5