Titles you rated
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 1.5
The ClosetRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.5
The Child in TimeRated ★ 3.5
WildlifeRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5