Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0