Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 0.5
Cheer Up!Rated ★ 0.5
SignRated ★ 1.5