Series
Ratings
40
The PacificRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0