Movies
Ratings
137
TroyRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
ChappieRated ★ 1.0
The KingRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0