Movies
Ratings
93
Spirited AwayRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
BraveRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5