Series
Ratings
102- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0