Movies
Ratings
16
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0