Movies
Ratings
133
Shallow HalRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5