Series
Ratings
26
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0