Movies
Ratings
294
The HandmaidenRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5