Movies
Ratings
48
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0