Titles you rated
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0