Series
Ratings
47- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5