Series
Ratings
146
Long VacationRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Partner TrackRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
NokideugzoneRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
Delicious RomanceRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5