Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
Joseon Attorney: A MoralityRated ★ 3.0
The Sand FlowerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5