Series
Ratings
52
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5