Movies
Ratings
64
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0