Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5