Series
Ratings
21
D.P.Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5