Series
Ratings
24
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0