Movies
Ratings
1145
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Big Trouble in Little ChinaRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 3.0
DelicatessenRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5