Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Mary and MaxRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5