Series
Ratings
29- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Will & GraceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5