Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Only the BraveRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
KiteRated ★ 0.5