Movies
Ratings
98
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0