Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.0
Swing KidsRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5