Series
Ratings
167
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 1.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
Middle School Student ARated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
- Late BlossomRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 2.5
Boston LegalRated ★ 4.5- Boston LegalRated ★ 4.5
- Boston LegalRated ★ 4.0