Titles you rated
Waiting For RainRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Shiva BabyRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 1.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
ColoniaRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0