Series
Ratings
22
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0