Movies
Ratings
154
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0