Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0