Movies
Ratings
494
Bloody TieRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 2.5