Titles you rated
 NEW OLD BOYRated ★ 3.0 NEW OLD BOYRated ★ 3.0
 AdolescenceRated ★ 3.0 AdolescenceRated ★ 3.0
 Queen MantisRated ★ 1.5 Queen MantisRated ★ 1.5
 The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0 The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
 SuccessionRated ★ 3.5 SuccessionRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 Friendly RivalryRated ★ 3.0 Friendly RivalryRated ★ 3.0
 The Bear Season 1Rated ★ 4.0 The Bear Season 1Rated ★ 4.0
 The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5 The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
 Pachinko Season 1Rated ★ 3.5 Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
 Shop of the LampRated ★ 3.0 Shop of the LampRated ★ 3.0
 Family PlanRated ★ 3.0 Family PlanRated ★ 3.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
 Birthcare CenterRated ★ 4.0 Birthcare CenterRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5
 Culinary Class WarsRated ★ 3.5 Culinary Class WarsRated ★ 3.5
 Death to Snow WhiteRated ★ 3.5 Death to Snow WhiteRated ★ 3.5