Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 3.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 3.0
ThelmaRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Bitch on the BeachRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 4.0
ArirangRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.0
MoebiusRated ★ 2.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5