Series
Ratings
50
Birthcare CenterRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
QueendomRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 4.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 4.0
 
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0