Titles you rated
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The KidRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.0